Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Lista 33 polskich zespołów z przeszłości.
Oto wybrani artyści, którzy po latach wydają się nieco zapomniani; w radiu usłyszymy ich rzadko, o ile w ogóle. Warto jednak o nich pamiętać, gdyż ich jakość często dorównuje tym mainstreamowym, a i w oku może zakręcić się łezka. Wpisujcie swoje typy w komentarzach!
32 · 23 · 4 miesiące i 7 dni temu
Reinkarnacja Houdini'ego
Sprytny szczeniak ucieka z klatki :)
4 miesiące i 21 dni temu
Elektryczny supersamochód bije rekord na torze Nurburgring
Elektryczny NIO EP9 pobił rekord północnej pętli Nurburgringu - 12 maja 2017 uzyskał czas 6 m 45,900 s, co jest lepszym wynikiem od uzyskanego przez Radicala SR8LM, którego, mimo homologacji drogowej, można traktować bardziej jak auto wyczynowe. Zatem chiński supersamochód ustanowił nie tylko rekord dla pojazdów elektrycznych, ale też wszystkich modeli produkcyjnych. Należy też do(…)
37 · 29 · 11 miesięcy i 2 dni temu
Nowe wyzwanie w necie - wystrzel długopis z cycka!
Twórczyni wielu wyzwań związanych z trzymaniem różnych przedmiotów cyckami wpadła na nowy, genialny pomysł - wystrzel długopis cyckiem! Może być dowolny długopis, ołówek czy marker, ważne, żeby poleciał z cyca! Bojowniczki, do dzieła! #PenLaunch Autorce gratulujemy pomysłowości i z niecierpliwością czekamy na nowe pomysły...
56 · 69 · rok i 1 miesiąc temu
Apropo Defacto - Wielki test zakąsek do piwa
Wiesław Wszywka powraca w wielkim teście zakąsek do piwa. Całość okraszona jego wysublimowanym poczuciem humoru i niebanalnym słownictwem.
131 · 16 · rok i 6 miesięcy temu
Młody chłopak przyjął na siebie przeciążenie rzędu 8G
Zastanawialiście się kiedyś, co czują piloci odrzutowców podczas wykonywania widowiskowych akrobacji? Ten chłopak poczuł przeciążenie 8G na własnej skórze.
52 · 23 · rok i 7 miesięcy temu
Herbie Hancock - Rockit
Herbie'go Hancock'a przestawiać nie trzeba (mam nadzieję...), ten kawałek wydano w 1983 r. i pochodzi z albumu "Future Shock". Niezwykłą popularność zdobył też wielokrotnie nagradzany teledysk, przedstawiający ruchome rzeźby Jim'a Whiting'a.
2 · rok i 8 miesięcy temu
Seksowny taniec z laserami
Dziewczyna tańcząca z laserami! Takie widoki można było zobaczyć na targach w Las Vegas.
46 · 23 · rok i 8 miesięcy temu
W grocie Króla Gór
Polska animacja z 1996 r. do najbardziej chyba znanego utworu Edvarda Grieg'a pod tym samym tytułem, skomponowanego w 1888 r. do sztuki pt. "Peer Gynt" Henrika Ibsena.
4 · 2 lata i 20 dni temu
Przychodzi Asior do Bajera
W klasycznym kabarecie, praktycznie od zawsze, przychodzi Baba do lekarza. Widać ma taką potrzebę... Gdyby raz nie przyszła, to by była chora… A jak by była chora, to i tak by przyszła... Czyli znany schemat w wykonaniu kabaretu Hrabi!
6 · 2 lata i 29 dni temu