Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Szczegóły
[aktywna]
Lokal: Pub PiwPaw Foksal

Adres: Foksal 16, Warszawa, Polska

Start: 2018-02-23 20:00:00

Organizuje: Praktycznie

Na imprezę zapisało się 27 osób z JM.
Jest jeszcze mnóstwo wolnych miejsc.

Oglądana: 2283x
Zlot w Warszawie po raz któryś

Dobry wszystkim. Parę osób już miało wcześniej cynk, że coś się kręci, tylko musiałam grafik na luty dostać. Mili Państwo, zlatujemy.

W programie - dużo dobrej zabawy, pogaduszki o wszystkim i o niczym, podziwianie widoków i dużo śmiechu. A tak na serio - wszystko będę teraz ustalać i informacje na bieżąco wklejać, ale lodowisko i kręgle muszą być :)

Plan zajęć:

Piątek

17.30 - 18.30 i 18.00 - 19.00 - Escape Room, Dom Zagadek, Przyrynek 28 (koło stacji metra Dworzec Gdański)

Zarezerwowane mamy dwa pokoje - Pełnia i Piramida. Prośba od Domu Zagadek jest taka, żeby ekipa była co najmniej 15 minut przed wejściem do pokojów. Płatność gotówką, także jak się zbierze ekipa, to robimy zrzutkę. Sponsorem nie jestem :>

20.00 - Pub PiwPaw, Foksal 16 - rezerwacja na 25 osób

Sobota - będę ustalać na dniach.

19-21 - Bilard i kręgle, mamy wynajęte 3 tory do kręgli i 1 stół do bilarda, wszystko na dwie godziny. Buty do kręgli w cenie. Adres - Merliniego 4.

22 - do upadłego - mamy zarezerwowane stoliki w Przejściu, za które będę musiała zapłacić zaliczkę, 60 zł za stolik (6 stolików biorę, na wszelki wypadek). Pieniądze wracają do nas w postaci dobra wszelakiego zamówionego w barze. Jednak jak zwykle, sponsorem nie jestem, a zapłacić z góry muszę, także będę zbierać od Bojownictwa za pierwszym razem, jak ktoś będzie się ruszał do baru. Myślę, że to jest uczciwe podejście. Adres - plac Na Rozdrożu 1

Link do tabelki z zapisami: o, tuPS Wszelkie pytania, uwagi, propozycje i zażalenia proszę słać na Cześka albo w komentarzach. Tabela służy do robienia zapisów, a robi się tam czysty bur... bałagan.


Zapisz się na imprezę

Aby zapisać się na imprezę zaloguj się do swojego konta
Uczestnicy

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Dodaj plik do galerii »