Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
STEAM
Klub otwarty
by Konrad


Założony: 2011-06-28 00:05:58
Ostatnia aktywność: 2023-05-24 05:57:28
Postów na forum: 36
155 członków
Oglądany: 9585x

Team Fortress 2 Serwer

Kathzu
Kathzu - Superbojownik · przed dinozaurami
Jak pisałem w jednym wątku na Grajdołku założyłem JoeMonsterowy serwer TF2 (dopiero zdobyłem kabel xD). Zaawansowaną konfiguracją i opanowaniem zarządzania zajmę się po weekendzie. Serwer stoi u mnie w akademiku niestety dlatego IP może się zmieniać. Wszelakie zmiany które nastąpią będę opisywał w osobnym wątku. Na forum klubu STEAM.

62.108.175.77:27015

Żeby zagrać wystarczy kliknąć powyższy link lub ręcznie dodać do ulubionych serwerów. Link do grupy JoeMonster na Steamie będą tam ogłaszane różne wydarzenia związane z TF2 i nie tylko.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Konrad - Superbojownik · przed dinozaurami
A jakie łącze oferuje akademik i czy sprzęt da radę?
Kathzu
Kathzu - Superbojownik · przed dinozaurami
Testować nie testowałem lecz każdy kampus należący do sieci pionier ma transfer 100MBit(wyciągałem do 12Mb/s). W poniedziałek stawiam jeszcze firewalla. Sprzęt to Phenom, ramu również starczy. Czyli TAK ;)
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2011-09-02 22:01:20
amonwar
amonwar - Superbojownik | GG: 775876100 · przed dinozaurami
jutro czyli w niedziele sprawdzę z chęcią postrzelam do swoich, mam już dość rusków którzy speedhackują
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
Konrad - Superbojownik · przed dinozaurami
Jak to wszystko już działczyć będzie, bo mogę i Ja się dołączyć TF2 mam
Andylon
Andylon - bojownik · przed dinozaurami
Miło byłoby zagrać bez tych premium user'ów ;)
silent_thelma
ale pustkowie

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.